Crailsheimer Weihnachtscircus - druga zimówka Circus Alberti
Dodane przez Boss dnia Grudzień 08 2019 21:22:17
Święta coraz bliżej, a niemieckie zimówki albo już wystartowały, albo rozpoczną się lada dzień. Dziś przedstawiamy Wam kolejną ciekawą imprezę, drugi z zimowych programów organizowany przez niemiecko - austriacki Circus Alberti - Crailsheimer Weihnachtscircus.

Circus Alberti jest cyrkiem rodzinnym. Taki też jest ich program sezonowy oraz zimówka w Wiesbaden, również organizowana przez "Alberti". Można zatem się spodziewać kilka dobrych numerów i kilka tzw. "zapchajdziur". I patrząc na wcześniej wymienione spektakle, tak też jest. Ale zimówką w 33 - tysięcznym Crailsheim, "Alberti" udowadnia, że potrafi zrobić wielki cyrk z atrakcyjnym programem. Dlaczego? Przekonajcie się sami poniżej!

Cyrk niestety nie podaje dokładnego programu 2019/2020, ale ze wszystkich dostępnych informacji, jego zarys kształtuje się następująco:
ELVIS ERRANI - pokaz słoni
AKROBATKA - akrobacje na żyrandolu, akrobacje w przeźroczystej kuli
CHELO & GABI - pokaz uchatek kalifornijskich
ERNESTOS - akrobacje na wrotkach
ARTYSTKA - antypody na motocyklu
KLAUN - repryzy
THOMAS RINGEL JR. - śpiew

Nie zabraknie także pokazu koni i kucy, wizyty Mikołaja i zapewne jeszcze kilku innych numerów, chociaż ani strona internetowa ani materiały promocyjne nie mówią o większej liczbie atrakcji.

Niemniej chcemy zwrócić uwagę, że jak na rodzinny cyrk, występujący okresowo w sezonie nawet pod 2-masztowym namiotem, program jest naprawdę ambitny i na miarę przyzwoitego cyrku ze znanymi postaciami areny. Sama zimówka niezbyt znana, a tymczasem okazuje się, że tegoroczna edycja warta jest odwiedzenia. Start już 20 grudnia.