Podsumowanie sezonu 2019 dla redakcji Portalu KMC
Dodane przez Boss dnia Listopad 22 2019 12:44:22

Zapraszamy Was na szczególne dla naszej redakcji podsumowanie sezonu 2019, szczególne, bo w tym artykule przedstawimy jak miniony sezon wyglądał z naszej perspektywy. Będzie nam bardzo miło, jeżeli poświęcicie chwilę i przeczytacie o tym gdzie byliśmy i co robiliśmy, aby również i Wam dostarczać jak największej porcji newsów i informacji.

Niewątpliwie był to dla nas bardzo udany sezon. Od połowy lutego byliśmy na cyrkowych widowiskach 27 razy, odwiedziliśmy 13 cyrków, w tym 8 polskich, gościliśmy w 3 polskich województwach, 2 krajach poza Polską, a przy okazji wizyt w cyrkach odwiedziliśmy 23 miasta. Przemierzyliśmy ponad 5400 kilometrów!

Z każdego tego miejsca i wydarzenia mieliśmy dla Was fotorelację, a czasami nawet relacje. Dzięki temu mogliśmy pokazać jak wygląda sztuka w różnych miejscach, w różnym wydaniu, o różnej porze dnia i roku. Na naszym profilu w serwisie YouTube nie zabrakło oczywiście krótkich wideo urywków z programu, które miały na celu również przybliżyć Wam poziom i klimat konkretnego widowiska. Tak więc pasja, przyjemność, ale też i praca, aby pokazać Wam jak najwięcej cyrkowego świata.

Dziękujemy wszystkim, którzy tego roku gościli nas w swoich cyrkowych progach, z którymi współpracowaliśmy, rozmawialiśmy, spotykaliśmy się, pracowaliśmy nad różnymi przedsięwzięciami. Serdecznie dziękujemy zatem zaprzyjaźnionym dyrektorom cyrków, znajomym artystom, pracownikom administracji i reklamy, a także prowadzącym inne zagraniczne portale o tematyce cyrkowej. Bez Waszej uprzejmości i zawsze ciepłego przyjęcia nie byłoby wielu zdjęć i informacji ukazujących się w minionym sezonie na naszej stronie. Cieszymy się, że współpraca się układała i oczywiście rozwijała.

Ale tego roku włożyliśmy swoją cząstkę w cyrkowy świat nie tylko poprzez dobre słowo, informacje, zdjęcia, filmy, ale też współtworząc w pewnej mierze ten świat. Intensywnie działaliśmy w reklamie, pomagając naszym przyjaciołom w kolportażu ulotek i plakatów w wielu polskich wsiach i miastach w trzech województwach. Współpraca ze wszystkimi reklamowymi była naprawdę miła i bardzo udana, tylko jeden przypadek był poniżej wszelkiej krytyki, ale zapominamy o tym, w końcu w każdym zawodzie trafia się czarna owca i jej za sezon nie dziękujemy. ;)

Jednak to Wam, Drodzy Fani, a raczej Miłośnicy, dziękujemy przede wszystkim! Bo tak jak bez widzów nie byłoby cyrku, tak bez Miłośników sztuki cyrkowej nie byłoby portali informacyjnych o tej tematyce. Wy też bardzo nam pomagaliście przez cały sezon swoimi informacjami i zdjęciami. Bez Was to wszystko nie miałoby sensu, dlatego dziś składamy Wam serdeczne podziękowania.

Pora zwolnić tempa i cyrkowe podróże odłożyć na bok, ale bez obaw, już w lutym ponownie rozpoczniemy przygodę z cyrkowymi widowiskami i zapewniamy, że nic Was z tego nie ominie. Tymczasem zapraszamy na portal codziennie, bo strona nie zasypia na zimę tak jak co roku i codziennie znajdziecie na niej nowe wieści.

Już za tydzień w piątek to, na co czekają wszyscy - wielkie podsumowanie sezonu 2019 w Polsce.