Bardzo dobra passa polskich cyrków
Dodane przez Boss dnia Lipiec 16 2017 23:52:08
Nie da się ukryć, że począwszy od sezonu 2016 cyrki w Polsce zaczęły mieć dużo bardziej "pod górkę" jeśli chodzi o frekwencję w porównaniu do lat poprzednich. Sezon 2017 miał przynieść zmianę.

Zaczął się całkiem dobrze, później jednak w przypadku wielu cyrków, zaczął przypominać ubiegłoroczny. Początek wakacji jak zwykle był ciężki, ale od kilku, kilkunastu dni idzie naprawdę dobrze! I to prawie w każdym cyrku. Na brak widzów nie narzeka Cyrk Zalewski, któremu zmiana polityki cenowej (30 zł/osoba) ewidentnie pomogła. W Końskich zjawił się nadkomplet widzów, prawie komplet obejrzał program w Starachowicach, komplet zjawił się w Ostrowcu Świętokrzyskim. Wyniki, które podajemy, co zostało przez nas potwierdzone, nie są marketingowym zabiegiem, a realnym zainteresowaniem występami Cyrku Zalewski. Warto dodać, że w okresie wakacji cyrk tradycyjnie wzmocnił swoją reklamę i teraz bardzo często stawia plansze. Ale na frekwencję nie narzeka też Cyrk Safari. Dzisiaj w Świdnicy, choć nie zebrał "ubitych" kompletów, to pokazał, że można zapełnić prawie cały namiot nie rozdając przy tym setek bezpłatnych biletów wstępu. W przeciągu ostatnich dwóch tygodni "Safari" wielokrotnie gościł ogromne nadkomplety widzów. Ten tydzień okazał się też lepszy dla Cyrku Korona. Widzów było sporo. Dyrekcja jest zadowolona również z dzisiejszej frekwencji w Gorzowie Wielkopolskim. Nie narzeka Cyrk Wictoria. Widzów mają także cyrki "Arena" i "Ohana".

Cieszymy się, że wreszcie w polskich cyrkach widzów jest tyle jak za starych, dobrych lat. Mamy nadzieję, że ten trend utrzyma się jak najdłużej.