Podsumowanie roku 2014 dla Portalu KMC
Dodane przez Boss dnia Grudzień 31 2014 15:51:43
Jak co roku, tradycyjnie w Sylwestra, czyli ostatni dzień roku, przedstawiamy podsumowanie mijających 365 dni dla Polskiego Portalu Sztuki Cyrkowej KMC - Klub Miłośników Cyrku. Jaki był ten czas i co osiągnęliśmy? Przeczytajcie cały artykuł!

W roku 2014 na stronie pojawiły się 663 artykuły i ponad 8 000 nowych zdjęć! Ale równie ważne są odwiedziny. W tym roku padł absolutny rekord liczby odświeżeń strony - to najlepszy wynik w prawie 7-letniej historii strony! Odwiedziliście nas ponad 459 912. Ponad, bo ten dzień jeszcze trwa i z pewnością dobijemy do liczby 460 000! To gigantyczny przyrost w porównaniu z rokiem 2013, który również był rekordowy. W 2014 oglądaliście nas o 158 069 razy więcej niż w 2013. Gigantycznie Wam za to dziękujemy i liczymy na to, że w nowym roku 2015 te statystyki jeszcze ulegną poprawie! Warto dodać, że od powstania, nasza witryna wyświetliła się prawie 2 miliony razy.

Ten rok był rokiem tytanicznej pracy, której mieliśmy dużo jak nigdy dotąd - to był najbardziej pracowity rok w historii. Co chwilę docierały do nas nowe tematy na podstawie których tworzyliśmy newsy, nowe zdjęcia i inne, bardzo ważne informacje.

Zorganizowaliśmy też mnóstwo konkursów w których łącznie rozdaliśmy około 50 nagród! Warto dodać, że konkursy były organizowane przez cały czas, a nie tylko w Światowy Dzień Cyrku, choć to właśnie wtedy rozdaliśmy najwięcej upominków. Wśród wszystkich nagród były bilety do cyrków, filmy i cyrkowe pamiątki.

W minionym roku, jak zawsze, staraliśmy się jak najlepiej wypromować prawdziwą sztukę cyrkową i prawdziwe cyrki, a nie tzw. "showbudy". Staraliśmy się przybliżyć Wam piękno tej niepowtarzalnej sztuki, która ze względu na swoją nastrojowość, romantyczność, wyjątkowość i wyczucie, przez wielu jest kompletnie niezrozumiana. To są też nasze główne cele na rok 2015 - zawsze będziemy wspierać prawdziwych pasjonatów i zapaleńców, ludzi ambitnych, by szerzyć sztukę cyrkową.

Dziękujemy wszystkim naszym wspaniałym Czytelnikom za wsparcie. Życzymy Wam szczęśliwego nowego roku (tak, nowego roku, a nie - Nowego Roku, bo przecież ważne jest, by wspaniałych było 365 dni, a nie tylko 1 stycznia). Niech duch cyrkowej magii będzie z Wami na zawsze. Wszystkiego dobrego.