oben links oben rechts
left border
Home ˇ Fotogaleria ˇ Ceny biletów ˇ Programy ˇ Zwierzęta w cyrku ˇ Muzyka cyrkowa ˇ Dookoła cyrku ˇ Cyrki dawniej i dziś ˇ Linki ˇ Makiety ˇ Forum ˇ Dodaj newsa ˇ Regulamin ˇ FAQ ˇ Szukaj ˇ KontaktListopad 21 2017 05:25:13
KONTA NA KMC

JESZCZE RAZ PRZYPOMINAMY O ZGŁASZANIU WSZYSTKICH AKTYWNYCH KONT NA KMC! UPRZEDZAMY, ŻE WSZYSTKIE KONTA, KTÓRE NIE ZOSTANĄ ZGŁOSZONE DO 31 PAŹDZIERNIKA WŁĄCZNIE ZOSTANĄ USUNIĘTE! INFORMACJĘ O AKTYWNOŚCI KONTA MOŻNA PRZESŁAĆ NA PORTALKMC@OP.PL, W KOMENTARZU POD OGŁOSZENIEM LUB ZA POMOCĄ ANONIMOWEGO FORMULARZA DOSTĘPNEGO TUTAJ. WIĘCEJ INFORMACJI W OGŁOSZENIU Z DN. 20.10Uwaga: Użytkownicy: szkrabik22, kubcio5599, kuba12345 i borcia proszeni są o pilny kontakt mailowy z portalem.
Sandomierz nie dla "Areny"
Niestety sprawdziło się to, o czym pisaliśmy wczoraj. Cyrk Arena ze względu na tragiczny stan placu i silny wiatr nie zagra dzisiejszego spektaklu w Sandomierzu. Tym samym artyści zakończyli sezon w Tarnobrzegu, a następnie zjechali prosto na bazę.

Można zażartować, że chyba jakieś fatum wisi nad Cyrkiem Arena, ponieważ już drugi raz program tego cyrku w Sandomierzu został odwołany. Na początku sezonu program również się nie odbył, także z powodu złego stanu placu.

My już z niecierpliwością czekamy na premierę widowiska 2018 i życzymy udanego zimowego wypoczynku.
Europejskie cyrki odwołują spektakle
W najbliższą niedzielę sporą część Europy, w tym Polskę, obejmie Orkan Grzegorz. Wiatr może osiągać prędkość nawet 100 km/h. W związku z tym wiele europejskich cyrków odwołuje niedzielne spektakle!

Zrobiły to już m.in. Cirkus Berosini, Cirkus Arlet, Cirkus Sultan Berousek, Eötvös Cirkusz, a także nasz polski Cyrk Królewski (dzisiejszy spektakl). Jutro sezon mają kończyć cyrki "Korona" i "Arena". Miejmy nadzieję, że żaden z nich nie będzie musiał odwoływać występów, tym bardziej, że w dniu jutrzejszym są spore szanse na bardzo dobre wyniki.

Namioty cyrkowe mogą wytrzymać wiatr o sile grubo ponad 100 km/h, ale nikt nie odważy się ryzykować zdrowia i życia ludzi oraz zwierząt, a przede wszystkim - reputacji.
Skończyli wcześniej niż przewidywali
fastNews Ze względu na bardzo silny wiatr, Cyrk Królewski zmuszony był odwołać dzisiejsze ostatnie przedstawienie w sezonie 2017. Tym samym załoga zakończyła sezon w piątek, 27 października.
"Ohana" na sprzedaż?
Już od dłuższego czasu w internecie krąży ogłoszenie właściciela czeskiego Cirkus Ohana. Jest do niego dołączone zdjęcie całego cyrku - z namiotem, foyer, płotami, kasą i napisane - na sprzedaż.

Nie wiadomo do końca co dokładnie jest na sprzedaż - czy tylko namioty, czy cały cyrk. Czyżby Cirkus Ohana po jednym sezonie przestał istnieć? Nie zdziwiłoby to nas. Przypomnijmy, że ten cyrk przyjechał do Polski w tym roku, ale nie zachowywał się w porządku w stosunku do swoich polskich menadżerów, których miał kilku ostatecznie. Wyjechał z Polski wcześniej niż planował, nie robiąc u nas zawrotnej kariery.

Jakie zagraniczne cyrki wjadą w sezonie 2018 do Polski? Niewątpliwie jakieś się pojawią, oby to były dobre cyrki jak "Medrano".
Prawie wszystkie cyrki zjadą na bazy przed końcem miesiąca
W ten weekend sezon 2017 skończą już prawie wszystkie cyrki jakie jeszcze jeżdżą po kraju. Informowaliśmy wcześniej o "Koronie" i "Arenie", teraz donosimy o kolejnych cyrkach.

Ostatni spektakl zagra w sobotę Cyrk Królewski. Będzie on miał miejsce w miejscowości Orchowo przy ulicy Szkolnej o godzinie 16:00. Jutro program zakończy też "Juremix". Po raz pierwszy od lat tabor cyrkowy nie będzie jeździł w listopadzie, a zdarzały się takie sezony w których "Juremix" grał jeszcze w grudniu. Ostatni program w piątek w Przytocznej (woj. lubuskie). W minioną niedzielę w Elblągu sezon zakończył także Cyrk Vegas.

Niech Was nie zwiedzie fakt, że tegoroczny sezon praktycznie zakończył się wraz z ostatnimi dniami października - był on lepszy pod wieloma względami od ubiegłego, ale o tym w podsumowaniu sezonu w pierwszej połowie listopada.
Ostatnie największe cyrki skończą w niedzielę
Po niedzieli będziemy mogli powiedzieć, że wszystkie cztery największe cyrki zakończyły sezon objazdowy 2017. W miniony weekend zrobiły to "Zalewski" i "Safari", a w nadchodzący - zrobią to "Korona" i "Arena".

Cyrk Korona skończy spektaklem w stolicy, na warszawskiej Białołęce. Zostaną zagrane dwa programy o 13:00 i 16:00. Z kolei "Arena" zjedzie na bazę po widowisku w Sandomierzu. Tym samym w trasie pozostanie już dosłownie kilka małych cyrków, w tym "Arizona".

Gdy sezon skończy się na dobre, tradycyjnie przedstawimy Wam jego podsumowanie na łamach naszego serwisu. Nie zabraknie także podsumowania sezonu dla Portalu KMC. Bądźcie z nami!
Dyrekcja Cyrku Korona zdradza plany na przyszły sezon
W sobotę we Włocławku Cyrk Korona odwiedziła lokalna telewizja dla której dyrektor cyrku, pani Lidia Król-Pinder udzieliła krótkiego wywiadu. Przy okazji zdradziła swoje wstępne plany i zarys nowego sezonu 2018.

Dyrekcja ma zamiar wykorzystać fakt, że w przyszłym roku obchodzić będziemy 250-lecie cyrku europejskiego w co chce się włączyć także Cyrk Korona, który być może przygotuje spektakl łączący tradycję z nowoczesnością, czyli cyrk kiedyś i dziś. Przypomnijmy, że byłby to niejako powrót do dawnych, sprawdzonych koncepcji, bowiem "Korona" prezentowała już podobne spektakle tematyczne, które miały ukazywać jak sztuka cyrkowa zmieniała się na przestrzeni wieków.

Cały materiał dostępny jest na YouTube, możecie go zobaczyć TUTAJ. My tymczasem zapewniamy, że w nowym sezonie w Cyrk Korona z pewnością zaskoczy wszystkich pod wieloma względami.
Cirque Arlette Gruss piękny jak zawsze

Wielkie "Arlette" :D

Opublikowany przez KMC - Klub Miłośników Cyrku na 23 października 2017
"Maska" zakończyła sezon
fastNews Dzisiaj w Nowym Kawęczynie koło Łodzi Cyrk Maska zakończył sezon objazdowy 2017.
WAŻNE OGŁOSZENIE

UWAGA! W ZWIĄZKU Z PRACAMI KONSERWATORSKIMI DO DNIA 31 PAŹDZIERNIKA BR. WŁĄCZNIE NALEŻY ZGŁOSIĆ DO ZAŁOGI PORTALU WSZYSTKIE AKTYWNE KONTA. WSZYSTKIE POZOSTAŁE KONTA, KTÓRYCH NAZWA NIE ZOSTAŁA PRZEKAZANA REDAKCJI PORTALU ZOSTANĄ BEZPOWROTNIE USUNIĘTE Z SERWISU WRAZ Z CAŁĄ ICH ZAWARTOŚCIĄ. INFORMACJĘ O AKTYWNOŚCI KONTA MOŻNA PRZESŁAĆ NA PORTALKMC@OP.PL, W KOMENTARZU POD OGŁOSZENIEM LUB ZA POMOCĄ ANONIMOWEGO FORMULARZA DOSTĘPNEGO TUTAJ

PO 31 PAŹDZIERNIKA NOWE KONTO BĘDZIE MOŻNA ZAŁOŻYĆ WYŁĄCZNIE PO ZŁOŻENIU WYPEŁNIONEGO WNIOSKU DO REDAKCJI PORTALU. ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY.

Strona 4 z 134 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Video
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Nowe fotografie

CYRK ARENA - 2017

CYRK WICTORIA - 2017

Choose your language

Serwis

KMC - Klub Miłośników Cyrku to nowoczesny serwis informacyjny poświęcony zawsze prawdziwej i pięknej sztuce cyrkowej. Portal powstał w 2008 roku.

Przez ponad dziewięć lat zanotowaliśmy kilka milionów odwiedzin. Jesteśmy najchętniej czytaną stroną o tej tematyce w Polsce. Każdego dnia serwis odwiedzają nie tylko fani, ale również artyści, pracownicy, dyrektorzy cyrków i osoby związanie z tym światem.

Portal KMC stał się mocną, rozpoznawalną i cenioną marką o czym świadczą opinie nie tylko fanów, ale najważniejszych postaci polskiego cyrku. Dbamy o pełen profesjonalizm i jak najwyższą jakość naszej oferty.

Wierzymy, że cyrk to najbardziej magiczne i niezwykłe widowisko na kuli ziemskiej! Więc przyłącz się do nas i poznaj ten niecodzienny świat.


Ogłoszenia
Saksofonista - klarnecista z dużym doświadczeniem dołączy do orkiestry, zespołu lub zagra z własnym zespołem. Telefon: 512 607 433


Aby bezpłatnie zamieścić tutaj swoje ogłoszenie, skontaktuj się z nami, pisząc e-mail na adres: portalkmc@op.pl.
Cyrk ze zwierzętami
Zobacz też
Na Forum
Najnowsze Tematy
Sezon 2017
Echa konferencji Fun...
Klasyfikacja cyrków:...
Hipokryzja "zielonyc...
Prośby i sugestie dl...
Najciekawsze Tematy
Sprzedaż, kupno l... [21]
Cyrk Gwiazda [12]
Klasyfikacja cyrk... [10]
Prośby i sugestie... [8]
Sugestie i propoz... [7]
right border
unten links unten rechts


5655095 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie