oben links oben rechts
left border
Home ˇ Fotogaleria ˇ Ceny biletów ˇ Programy ˇ Zwierzęta w cyrku ˇ Muzyka cyrkowa ˇ Dookoła cyrku ˇ Cyrki dawniej i dziś ˇ Linki ˇ Makiety ˇ Forum ˇ Dodaj newsa ˇ Regulamin ˇ FAQ ˇ Szukaj ˇ KontaktWrzesień 24 2017 17:36:15
Niespodzianka w Krakowie
16 i 17 września Cyrk Zalewski wystąpi w Krakowie. Cyrkowe miasteczko tradycyjnie stanie na Krakowskich Błoniach. Na mieszkańców tego królewskiego miasta czekać będzie niespodzianka.

Dyrekcja nie zdradza na razie szczegółów, ale wiadomo, że w programie pojawią się dodatkowe punkty, stąd też większe przerwy pomiędzy kolejnymi programami Nie wiemy na razie jakie konkretnie numery zobaczymy na arenie, ale warto dodać, że rumuńska Trupa Cretu oficjalnie informowała, że będzie występować w Cyrku Zalewski od 16 września do 22 października. Reklama w Krakowie w tym roku jest dużo mocniejsza - wystartowała na 3 tygodnie przed występami.

Tymczasem w programie zaszły inne zmiany, bowiem w wyniku kontuzji Żanety z programu wypadły szarfy. W zamian Maciej prezentuje sztrabaty.
Bardzo dobra reklama

Obok takiej reklamy nie można przejść obojętnie. ;)

Opublikowany przez KMC - Klub Miłośników Cyrku na 29 sierpnia 2017
"Ohana" już w Czechach
Cirkus Ohana, który w tym roku jeździł po Polsce, powrócił do Czech. 30 sierpnia rozpocznie występy w miejscowości Karviná.

Cyrk przyjechał do nas w kwietniu, a sam program szedł bardziej w stronę variete niż klasycznego cyrku, choć była tradycyjna arena jak i zwierzęta. Widzowie w loże zasiadali przy eleganckich stolikach. Ciężko ocenić, czy tournee czeskiego cyrku w naszym kraju było udane. Artyści posiadali mały amfiteatr, który czasami był zapełniony po brzegi, a czasami raczej świecił pustkami. Trasa "Ohany" zakończyła się stosunkowo szybko, można się tylko domyślać, że gdyby szło im naprawdę bardzo dobrze, to chcieliby jeździć jeszcze dużo dłużej.

Czas pokaże, czy cyrk ten zawita do Polski w roku 2018. My nieustannie czekamy na ponowną wizytę włoskiego Circo Medrano.

EDIT: Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że cyrk czasami nie płacił za place ani prąd.
Letnia promocja utrzymana
Wprowadzona na początku wakacji promocja biletowa w Cyrku Zalewski zostanie utrzymana. W jej ramach każdy bilet na sektor kosztował 30 złotych.

Okazało się, że jest to skuteczne narzędzie marketingowe, które sprawiło, że w wakacje namiot Cyrku Zalewski wielokrotnie był zapełniony po same brzegi. Takie też ceny biletów będą obowiązywały w Krakowie, gdzie "Zalewski" wystąpi w trzeci weekend września.

Warto podkreślić, że cyrk ten jest jedynym jaki w tym roku zdecydował się na wjazd do tego królewskiego miasta, czego serdecznie gratulujemy dyrekcji. Z pewnością wszystkie cztery programy będą się cieszyły zdecydowanie dużo większą popularnością niż rok wcześniej, a sam "Zalewski" pokaże, że krakowianie lubią cyrk ze zwierzętami.
Napis także nad wejściem
fastNews Informowaliśmy jakiś czas temu o nowym napisie w Cyrku Wictoria. Okazuje się, że podobny napis zawisł nad wejściem do cyrkowego namiotu.
Toalety będą odmalowane
fastNews Po szapitówce Cyrk Korona odmalowuje toalety. Z pewnością odmalowane transporty będą się teraz prezentować dużo lepiej.
Ogłoszenie

Do 1 września włącznie kontakt z portalem wyłącznie poprzez e-mail i Facebook.

Cyrk Zalewski zaprasza na Festiwal
18. Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej - Warszawa 2017. Ulica Górczewska, obok Wola Parku. Od 23 września do 22 października. Cyrk Zalewski zaprasza!


Spektakle będą się odbywać tradycyjnie w soboty o 14:00 i 18:00 oraz w niedziele o 12:00 i 16:00. W programie m.in.: Klaun Don Christian, akrobaci na odskoczniach, kopftrapez, ekwilibrystyka, akrobacje na motorach w kuli śmierci, człowiek - kula armatnia, iluzja, konie, psy, zwierzęta egzotyczne.

W tym roku dyrekcja wprowadziła nowe ceny biletów. Za bilet na lożę vip dorosły zapłaci 100 zł, a dziecko - 40 zł. Za bilet na lożę amfiteatr zapłacimy odpowiednio 50 i 30 zł. Na sektor dorosły płaci tylko 40 zł (ilość biletów w tej cenie ograniczona!), bilet ulgowy kosztuje 30 zł, a rodzinny - 130.
Podkarpacie bardzo popularne wśród cyrków
Kolejny rok województwo podkarpackie cieszy się niesłabnącą popularnością wśród cyrków. Niewątpliwie ma na to wpływ powszechne przekonanie, że Podkarpacie to bardzo dobre tereny dla cyrków. W tym roku było tu ich już osiem!

W marcu podkarpackie miasta odwiedzały cyrki "Safari" oraz "Wictoria", a także "Imperial Show". W maju ponownie powrócił tu Cyrk Safari, zjawił się także Cyrk Korona. W lipcu do województwa podkarpackiego przyjechał "Vegas", a w sierpniu zjawił się także "Zalewski". Obecnie tereny te przemierzają cyrki "Maska" i "Królewski". Warto nadmienić, że Cyrk Safari zjawiał się w okolicach Rzeszowa aż 3 razy, w różnych terminach, a Cyrk Vegas bez przerwy, od początku lipca przebywa na Podkarpaciu. To wszystko sprawia, że nasycenie, a raczej przesycenie cyrkami jest tu ogromne, praktycznie w każdym mieście, miasteczku i wsi był cyrk!

Rzeczywiście jest tak, że Podkarpacie jest jednym z regionów w których cyrkom wiedzie się najlepiej. Województwa lubelskie, czy świętokrzyskie to równie atrakcyjne rejony.
Magiczne zdjęcie

Magia cyrku. <3

Opublikowany przez KMC - Klub Miłośników Cyrku na 22 sierpnia 2017
Nieoficjalnie o Festiwalu
fastNews Nieoficjalnie (więc proszę tego nie traktować jako pewnik) mówi się, że na tegorocznym Festiwalu zobaczymy kopftrapez oraz numer stójkarski.
Strona 4 z 128 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Video
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Nowe fotografie

CYRK ZALEWSKI - 2017

MUZEUM CYRKOWE
SARASOTA 2017


Choose your language

Serwis

KMC - Klub Miłośników Cyrku to nowoczesny serwis informacyjny poświęcony zawsze prawdziwej i pięknej sztuce cyrkowej. Portal powstał w 2008 roku.

Przez ponad dziewięć lat zanotowaliśmy kilka milionów odwiedzin. Jesteśmy najchętniej czytaną stroną o tej tematyce w Polsce. Każdego dnia serwis odwiedzają nie tylko fani, ale również artyści, pracownicy, dyrektorzy cyrków i osoby związanie z tym światem.

Portal KMC stał się mocną, rozpoznawalną i cenioną marką o czym świadczą opinie nie tylko fanów, ale najważniejszych postaci polskiego cyrku. Dbamy o pełen profesjonalizm i jak najwyższą jakość naszej oferty.

Wierzymy, że cyrk to najbardziej magiczne i niezwykłe widowisko na kuli ziemskiej! Więc przyłącz się do nas i poznaj ten niecodzienny świat.


Ogłoszenia


Aby bezpłatnie zamieścić tutaj swoje ogłoszenie, skontaktuj się z nami, pisząc e-mail na adres: portalkmc@op.pl.
Cyrk ze zwierzętami
Zobacz też
Na Forum
Najnowsze Tematy
Sezon 2017
PLAKATY CYRKOWE
Cyrki polskie dawniej
Echa konferencji Fun...
Klasyfikacja cyrków:...
Najciekawsze Tematy
Sprzedaż, kupno l... [24]
Cyrk Arena [24]
Klasyfikacja cyrk... [19]
Cyrk Gwiazda [13]
PLAKATY CYRKOWE [12]
Online
Gości Online: 3
Użytkownicy Online: Boss

Zarejestrowanych użytkowników: 678
Najnowszy Użytkownik: Justinpaife
right border
unten links unten rechts


5578490 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie