oben links oben rechts
left border
Home ˇ Tour CZ • SK ˇ Fotogaleria ˇ Ceny biletów ˇ Programy ˇ Zwierzęta w cyrku ˇ Muzyka cyrkowa ˇ Dookoła cyrku ˇ Cyrki dawniej i dziś ˇ Linki ˇ Makiety ˇ Regulamin ˇ FAQ ˇ Szukaj ˇ KontaktLipiec 05 2020 08:34:36
Węgierskie cyrki dotarły nad Balaton
Choć zostały im jeszcze ponad dwa tygodnie, już są nad największym węgierskim jeziorem - mowa o Richter Florian Cirkusz i Magyar Nemzeti Cirkusz rodziny Richterów. Obydwa dotarły dziś do swoich wakacyjnych destynacji.

Cyrk Floriana Richtera zagra tradycyjnie w Zamardi, a Narodowy Cyrk Węgierski w Balatonlelle. Zagrają ze zmienionymi programami, mniejszą liczbą zwierząt i dla połowy widowni. Jak to wszystko wypadnie? Zapewne nawet węgierscy dyrektorzy są teraz pełni obaw. Przede wszystkim - czy ludzie przemogą strach i przyjdą pod namiot na 2,5 godzinne widowisko? To okaże się niebawem.

W trasę ruszają także pozostały cyrki węgierskie takie jak Duna Cirkusz, czy Eotvos Cirkusz.

📍Megérkeztünk Zamárdiba!
Egész júliusban és augusztusban itt leszünk, és várunk titeket a Drónok a porondon című műsorszámunkkal!
Ne feledjétek, Premier július 1-én 20:00 órakor kezdődik!
Várunk titeket! 🎡”

Opublikowany przez Richter Florian Cirkusz Poniedziałek, 15 czerwca 2020


Balatonlelle

Érkezés Balatonlellére a cirkuszi kamionokkal.
Premier: július 1.

Opublikowany przez Magyar Nemzeti Cirkusz Hivatalos Oldala - Hungarian National Circus Poniedziałek, 15 czerwca 2020
"Korona" wznowi sezon tam, gdzie go przerwała
shortNews W sobotę i niedzielę w Lublinie na placu przy ulicy Zana wystąpi Cyrk Korona. Będą to pierwsze występy cyrku po wznowieniu trasy w mieście, do którego cyrk niestety nie dał rady dojechać, ponieważ ogłoszono wówczas stan epidemii.
"Vegas" startuje w sobotę
shortNews W sobotę, 20 czerwca o 14:00 i 17:00 tradycyjnie w Mławie na placu za pływalnią Cyrk Vegas rozpocznie, a raczej wznowi swoją trasę 2020. Z tej okazji dyrekcja przygotowała specjalną promocję, dzięki której wszyscy za bilet zapłacą tylko 10 zł. Jak pokazuje doświadczenie z lat ubiegłych - taka akcja sprawdza się bardzo dobrze i przyczynia się niekiedy nawet do "dogrywek".
Cirkus Lanik wreszcie rusza
Horror Cirkus Lanik w końcu rozpocznie swoją działalność i wyjedzie w pierwszy swój sezon po Słowacji. Premierowe spektakle w dniach 17 - 21 czerwca w Trnavie.

Przypomnijmy, że założycielami cyrku, jest część rodziny Lanik, związana z Cirkus Aleš, który także przemierza słowackie drogi. W Cyrku Lanik będzie strasznie, ale też i emocjonująco, a nawet wesoło. Widzowie zobaczą koło śmierci, fire-show, czy żonglerkę.

Niestety, dla Polaków otwarte są już wszystkie granice Unii Europejskiej, tylko nie granica słowacka. Mamy jednak nadzieję, że to zmieni się jak najszybciej i najpóźniej na początku wakacji będziemy mieli okazję odwiedzić naszych południowych sąsiadów.
Magyar Nemzeti Cirkusz: "Z dozwoloną liczbą widzów nie pokryjemy kosztów".
Magyar Nemzeti Cirkusz zdradza swoje wakacyjne plany. Od 1 lipca do 28 sierpnia będzie występował tradycyjnie w Balatonlelle od poniedziałku do soboty o 20:00, bo jak twierdzi, nie może zostawić kraju bez cyrku.

Jednocześnie przedstawiciele cyrku mówią, że nie jest dla nich opłacalne granie dla dozwolonej liczby widzów, czyli 500 osób. Nie wystarczy to na pokrycie kosztów na które składają się głównie gaże dla artystów, orkiestry i wyżywienie dla zwierząt. Jednocześnie Węgierski Cyrk Narodowy chce pomóc swoim przyjaciołom z Austrii, Circus Louis Knie Junior, którzy nie mają szans na wyjechanie w sezon tego roku. Zatem letnia trasa jest współorganizowana przez austriacki cyrk. Na arenie węgierskiego cyrku wystąpią artyści "Lous Knie", o czym informowaliśmy wcześniej.

Ponadto, pod namiotem widzowie ponownie zobaczą włoskich klaunów, braci Steva i Jone'a Caveagna, którzy mają za sobą współpracę z Cyrkiem Ringling i którzy gościli w cyrku rodziny Richterów w zeszłym roku, podczas jubileuszu 25-lecia. Zastąpią na tym miejscu duet klaunów Bobylev, który pierwotnie miał bawić widzów na Węgrzech. Park Safari rodziny Richter będzie czynny przez całe wakacje, 30 km od Budapesztu.

Czegoś takiego jeszcze nie było - wyjątkowe okoliczności wymagają wyjątkowych środków. To zadanie arcymistrzowskie połączyć w jedną całość wszystkie części składowe, wypaść przy tym godnie i jeszcze na tym zarobić, w sytuacji, gdy ludzie nie mogą swobodnie przekraczać granic, gdy brakuje rąk do pracy i gdy zwykli obywatele boją się uczestniczyć w jakichkolwiek zgromadzeniach. Wszystkim leżącym na sercu dobro sztuki cyrkowej życzymy powodzenia w tym trudnym czasie!
"Wictoria" rozpoczyna w Ciechanowie
W przyszły weekend, 20 i 21 czerwca, Cyrk Wictoria wznowi swoją trasę 2020. Jako pierwsi po przerwie, występy zobaczą mieszkańcy Ciechanowa.

Artyści wystąpią przy ulicy Niechodzkiej, obok C.H. Mrówka w sobotę o 16:00 i niedzielę o 15:00. Głównym punktem programu pozostaje pokaz hologramowych zwierząt, który stał się słynny za sprawą Circus Theater Roncalli.

Przypomnijmy, że w tegorocznym programie zobaczymy jeszcze m.in. Barbarę i Emila Forysiów, Klauna Saszę, czy Stanisława Łowickiego. Wszystko to pod nowym namiotem.

Cyrk Arena wznowi sezon 21 czerwca
W niedzielę, 21 czerwca polski Cyrk Arena wznowi trasę 2020. Pierwszy występ odbędzie się w województwie świętokrzyskim, niedaleko bazy - w Skarżysku - Kamiennej.

Następnie cyrk ruszy w codzienną trasę, by każdego dnia prezentować swój program nowej publiczności. Niestety wszystkie znane nam okoliczności pokrzyżowały nieco plany także w "Arenie". Program ulegnie pewnej modyfikacji, niemniej na chwilę obecną nic nie jest pewne dopóki artyści nie dojadą i dopóki nie będzie można powiedzieć - oto program 2020. Na pewno na arenie nie zobaczymy Swietlany Polachovej, która w marcu prezentowała widzom szarfy i kontorsjonistykę. To przez sprawy osobiste artystki. Oczywiście pojawi się zastępstwo, może nawet kilka, ale na chwilę obecną, dopóki nic nie jest jeszcze pewne, nie chcemy nikogo wprowadzać w błąd. Niewątpliwie głównym punktem programu pozostanie pokaz lwów prezentowany przez Czecha Tomasa Ringela, który do Polski przywiózł również ze sobą swoje ukochane jeżozwierze.

W marcu byliśmy na premierze "Areny" w Radomiu. Możecie sobie przypomnieć relację z tych występów, klikając TUTAJ. Z kolei TUTAJ zobaczycie fotorelację z widowiska. O dalszych informacjach dotyczących Cyrku Arena będziemy Was informować na bieżąco.
Cirkus Aleš rozpoczyna sezon 2020 na Słowacji!
Cirkus Aleš wreszcie rozpocznie swój sezon 2020 po Słowacji! Premierowe widowiska odbędą się za tydzień tam, gdzie miały się odbyć od samego początku, czyli w mieście Senec. Niestety granice słowackie jak na razie zostaną dla Polaków zamknięte.

🤩🏍🏍🏍🤡🐂🐎🐃🐕🐕🐩🐫🐫🐐🦆🐍,srdečně vás zveme ;)

Opublikowany przez Cirkus ALEŠ Wtorek, 9 czerwca 2020
Dwa największe węgierskie cyrki wracają nad Balaton. Zwierzęta zostawiają.
Nie mogło być inaczej - Balaton jest dla węgierskich artystów zbyt apetycznym kąskiem, by go odpuścić. Dlatego mimo obostrzeń, przy zachowaniu rygoru sanitarnego i zmniejszonej liczby widzów, dwa największe węgierskie cyrki - Magyar Nemzeti Cirkusz i Richter Florian Cirkusz przyjadą w wakacje nad Balaton.

Cyrk Floriana Richtera będzie stacjonował tradycyjnie w Zamardi od 1 lipca do 29 sierpnia. Zaprezentuje tam swój program zatytułowany "Och Zamardi!". Występy codziennie o 20:00 oprócz niedziel i poniedziałków. Program ulegnie jednak zmianie w stosunku do pierwotnej postaci. Nie będzie ani słonia, ani innych egzotycznych zwierząt - zostaną one w parku safari pod Budapesztem, który wciąż będzie czynny. Na arenie widzowie zobaczą jedynie pokazy konne. Przypomnijmy, że w widowisku 2020 weźmie także udział trupa Flying Michaels znana z Cyrku Zalewski oraz mistrz dronów, mający za sobą współpracę m.in. z Disneyem.

Nad Balatonem wystąpi także Magyar Nemzeti Cirkusz, również ze zmienionym programem, ponieważ absolutnie wszystkie jego zwierzęta również zostaną w parku safari. W zamian dyrekcja zatrudniła wszystkie numery ze zwierzętami, które tego roku miały się znaleźć w programie Circus Louis Knie. Na arenie Węgierskiego Cyrku Narodowego zobaczymy zatem Sarę Biasini - Berousek w pokazie z psami oraz Roberta Stipkę juniora w pokazie krów. Obydwoje artyści jako duet zaprezentują pocztę węgierską.
Cyrk Zalewski już na placu
Dzisiaj na plac w Mińsku Mazowieckim zjechały się wozy Cyrku Zalewski. W czwartek czeka nas druga w tym roku premiera widowiska 2020 najsłynniejszego cyrku w Polsce.

Przypomnijmy, że "Zalewski" wystąpi w Mińsku Mazowieckim dwukrotnie - o 15:00 i 18:00. Jest to drugi cyrk w Polsce, po "Europie", który rozpocznie trasę po zluzowaniu restrykcji i dopuszczeniu do działalności m.in. cyrków.

Potem cyrk uda się do Pruszkowa, gdzie zagra w niedzielę o 13:00 i 16:00. Dziś artyści musieli zmienić plac z przyczyn technicznych. Przenieśli się z tradycyjnego miejscu przy ulicy Wojska Polskiego dokładnie 4 kilometry dalej - do Parzniewa na swoją bazę.
Tylko u nas: Cyrk Europa - program i materiały reklamowe
Tylko u nas i absolutnie nigdzie indziej znajdziesz informacje o nowym sezonie w Cyrku Europa. Poznaj program i zobacz dwie wersje ulotek reklamujących tegoroczne widowisko 2020 pt. "Fabryka snów"!

Spektakl 2020 przedstawia się następująco:
Poetic bubble act - Pablo
Show iluzji Willego Wonki
Jazz dogs show - Duo Szeibe
Wirujące talerze- Duo szeibe
Sześcian - Seweryn
Transformers - Duo Szeibe
Balans ze szkłem - Ewaryst
Żonglerka - Ewaryst
Repryzy - Clown Pablito
Finał - wszyscy artyści

Strona 3 z 230 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Video
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Nowe fotografie

CYRK ARENA 2020

CYRK WICTORIA 2020

Serwis

KMC - Klub Miłośników Cyrku to nowoczesny serwis informacyjny poświęcony zawsze prawdziwej i pięknej sztuce cyrkowej. Portal powstał w 2008 roku.

Przez ponad dwanaście lat zanotowaliśmy kilka milionów odwiedzin. Jesteśmy najchętniej czytaną stroną o tej tematyce w Polsce. Każdego dnia serwis odwiedzają nie tylko fani, ale również artyści, pracownicy, dyrektorzy cyrków i osoby związanie z tym światem.

Portal KMC stał się mocną, rozpoznawalną i cenioną marką o czym świadczą opinie nie tylko fanów, ale najważniejszych postaci polskiego cyrku. Dbamy o pełen profesjonalizm!

Wierzymy, że cyrk to najbardziej magiczne i niezwykłe widowisko na kuli ziemskiej! Więc przyłącz się do nas i poznaj ten niecodzienny świat.

stat4u
Choose your language
Ogłoszenia
Sprzedam palec używany w iluzji (znikający papieros). Więcej informacji po numerem telefonu: 880 390 302


Aby bezpłatnie zamieścić tutaj swoje ogłoszenie, skontaktuj się z nami, pisząc e-mail na adres: portalkmc@op.pl.
Zobacz też
Nasz złoty partner
Na Forum
Najnowsze Tematy
Brak zawartości dla tego panelu
Najciekawsze Tematy
Brak zawartości dla tego panelu
Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 171
Nieaktywowany Użytkownik: 1
Najnowszy Użytkownik: Archi8989
right border
unten links unten rechts


8143107 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie