oben links oben rechts
left border
Home ˇ Fotogaleria ˇ Ceny biletów ˇ Programy ˇ Zwierzęta w cyrku ˇ Muzyka cyrkowa ˇ Dookoła cyrku ˇ Cyrki dawniej i dziś ˇ Linki ˇ Makiety ˇ Forum ˇ Dodaj newsa ˇ Regulamin ˇ FAQ ˇ Szukaj ˇ KontaktWrzesień 24 2017 17:43:28
Nowy polski cyrk wyjedzie w trasę
Sezon 2014 jeszcze się nie skończył, ale już dobiegają nas rewelacje dotyczące nadchodzącego sezonu 2015. W trasę wyjedzie bowiem nowy polski cyrk - Cyrk Wictoria pod kierownictwem Dominika Kozłeckiego.

Cyrk zaczyna ze sporym kapitałem - występy będą się odbywały pod 4-masztowym namiotem o średnicy 26 metrów. Na sektorach zasiądzie 600 widzów, a w loży - 100. Od pierwszego sezonu widowiska będą reklamowane plakatami PCV wykonanymi we Włoszech przez firmę Roberto Fazzini. Już wiemy, że w nowym widowisku wystąpi lew.

Nowemu cyrkowi życzymy jak najlepiej. Mamy nadzieję, że nie będzie to historia szybkiego wzrostu i spadku, jak to było w przypadku niektórych polskich cyrków. Liczymy, że Cyrk Wictoria stopniowo osiągnie poziom czołówki i będzie prezentował widowiska na godnym sztuki cyrkowej poziomie. W opcji "czytaj więcej" można zobaczyć plakaty cyrku.
Tydzień z Circus Krone: rozwiązanie konkursu
Nadszedł czas na rozwiązanie konkursu w którym do wygrania były ulotki i broszury Circus Krone. Logo cyrku znajdowało się w dziale "Programy" w dodatkowych informacjach o programie Cyrku Arlekin. I to właśnie była właściwa odpowiedź.

Zwyciężyli Paweł Lisiecki i Dominik Olszak. Serdecznie gratulujemy!
Cirkus Cirkus tym razem w Armenii
Do niecodziennej sytuacji doszło w czeskim, ale i armeńskim świecie cyrku. Choć ciężko sobie to wyobrazić, w grudniu, praski festiwal sztuki cyrkowej odbędzie się w...Erywanie - stolicy Armenii.

Impreza potrwa od 9 do 21 grudnia i nie będzie to festiwal, a po prostu impreza cyrkowa o nazwie Cirkus Cirkus. Skąd takie zmiany? Czemu piąta edycja wydarzenia nie odbędzie się w Pradze? Mówi się, że organizatorzy Cirkus Cirkus mają spore problemy finansowe. A z czego to może wynikać? Na pewno ze zbyt dużej ilości organizowanych imprez - do Cirkus Cirkus Festival szybko dołączył Cirkus Cirkus Classic, a potem jeszcze Aqua Aqua. Wszystko w tym samym miejscu. Ta ostatnia impreza okazała się trefnym strzałem. Z pewnością do złej sytuacji przyczynił się program imprezy, każdego roku bardzo podobny, bo na przykład zawierający kulę śmierci, koło śmierci the Velez Brothers, czy repryzy Jimmiego Folco.

Kilka miesięcy temu dyrekcja Cirkus Cirkus zaczęła wyprzedawać część majątku. Z okazji skorzystał Cyrk Korona, który zakupił wówczas między innymi naczepę (można ją było zobaczyć na festiwalu) i tort, wykorzystany do koncertu Dawida Kwiatkowskiego.
Cyrk Arena kończy sezon w święto niepodległości
11 listopada to idealny dzień na wizytę w cyrku w ramach radosnego świętowania kolejnej rocznicy odzyskania niepodległości. Będą to mogli zrobić mieszkańcy Starachowic. Tego dnia wystąpi tam bowiem Cyrk Arena.

I właśnie Starachowice będą ostatnim przystankiem na tegorocznej trasie "Areny". Namiot stanie na Stadionie Miejskim. Początek show o 16:00. Główną atrakcją przedstawienia jest pokaz lwów w wykonaniu Tomasa Ringela z Czech.

W tym roku Cyrk Arena przeszedł gigantyczną metamorfozę - zakupiono nowy namiot, oświetlenie, sektory, plansze reklamowe i przygotowano jeszcze lepszy spektakl. Jest to cyrk, który niewątpliwie można zaliczyć do polskiej czołówki.
Tydzień z Circus Krone: program
Dzisiaj chyba najciekawsza część całego tygodnia - omówimy tegoroczny program Circus Krone, a w galerii już możecie zobaczyć masę zdjęć z niezwykłego widowiska.

Na początek informacja - wykonywanie zdjęć podczas widowiska jest dozwolone! Nie można jedynie używać lampy błyskowej, bo jak wiadomo to przeszkadza w pracy artystom. Niektóre polskie cyrki, w których również obowiązuje taki zakaz, tłumaczą to właśnie komfortem artystów i całkowicie zakazują fotografowania. Ale można przecież zakazać używania tylko lampy błyskowej. Skoro największy cyrk w Europie nie robi z tym problemu, to co stoi na drodze w Polsce?

Spektakl rozpoczyna się punktualnie. Jeszcze przed nim na telebimie wyświetlają się zdjęcia, przedstawiające ponad 100-letnią historię Circus Krone oraz nazwiska założycieli i ich kontynuatorów. Jest więc Carl i Frieda Sembach – Krone, Ida Krone, a także Christel Sembach Krone. Przypominane są archiwalne numery, będące wizytówką cyrku, czyli tresura słoni. Widz dowiaduje się, że na arenie tego cyrku można było kiedyś zobaczyć tresurą dziewięciu, czy czternastu słoni. Na ekranie prezentowane są także zdjęcia obecnych gwiazd Circus Krone – Martina Lacey’ego Jr. oraz jego żony, Jany Mandany. Pada słynne zdanie rozpoczynające spektakl: „Christel Sembach-Krone proudly presents... Celebration”, czyli „Christel Sembach – Krone z dumą prezentuje... Celebration”.

Parada rozpoczynająca program – balet Circus Krone, prezentacja wszystkich artystów. Widzowie dowiadują się, że spektakl prezentowany będzie na arenie, na scenie, pod kopułą cyrku oraz z punktów, gdzie zasiadają widzowie. Parada jest czymś tak zjawiskowym, że trzeba to obejrzeć na żywo.

Akrobacje na wysokich huśtawkach rosyjskich – Trupa Dalian (Chiny). W kulminacyjnym punkcie numeru, artysta wyrzucony w górę przez huśtawkę, przeskakuje przez płonącą obręcz, a następnie ląduje na materiale, który trzymany jest przez partnerów z grupy.

Tresura sześciu słoni (cztery indyjskie i dwa afrykańskie) – Jana Mandana i James Puydebois. Numer zostaje poprzedzony przepięknym układem choreograficznym baletu Circus Krone, po którym sześć kolosów wkracza na arenę. Na czterech słoniach indyjskich siedzą kobiety ubrane w piękne, hinduskie kostiumy. Słonie są pięknie przystrojone. Jana Mandana wygląda zjawiskowo w kostiumie. Po kilku chwilach słonie stają gęsiego jeden za drugim, oparte są o siebie przednimi nogami. Jednym z punktów numeru jest także moment, w którym wszystkie zwierzęta jednocześnie siedzą. Jana i James wspaniale prowadzą tresurę, która jest dopracowana.

Repryzy komiczne w wykonaniu tria Les Rossyann (Francja)

Gry ikaryjskie w wykonaniu Braci Rossi z Włoch. Świetne gry ikarysjkie. Numer naprawdę warty obejrzenia - to najwyższy poziom.

Repryzy komiczne w muzycznym wydaniu, prezentowane przez trio Les Rossyann z Francji. To repryza niebanalna, nie ma w niej ani grama kiczowatości. Sztuka w najczystszym wydaniu. Występ jest długi, bo trwa około 15-20 minut. Ale jest to ciekawe, dopasowane do humoru niemieckiego.

Wyższa szkoła jazdy konnej – Jana Mandana. Numer zostaje poprzedzony niesamowitym układem choreograficznym w wykonaniu baletu Circus Krone do rytmów tanga argentyńskiego, po którym oglądamy Janę Mandanę, prezentującą triki ujeżdżenia. Bardzo ciekawy numer. W chwili prezentowania wyższej szkoły jazdy, Jany na arenie nie opuszczają tancerze z baletu Circus Krone.

Tresura koni różnej maści – Jana Mandana. Numer zostaje poprzedzony zjawiskowym układem choreograficznym w wykonaniu baletu Circus Krone do rytmów muzyki hiszpańskiej, po którym obserwujemy Janę najpierw z mniejszą liczbą koni, następnie widzimy inną grupę zwierząt, znacznie liczniejszą. Występ ma swoje zakończenie, w którym przy schodach, po obu stronach sceny stoją dwa konie, zahaczając o nią przednimi nogami.

Muzyczne repryzy komiczne w wykonaniu Les Rossyann. Bardzo miłe dla oka repryzy.

Latające trapezy – Flying Zuniga (Brazylia). Brazylijczycy po prostu bawią się, wykonując poszczególne triki pod kopułą cyrku. Niesamowite triki i umiejętności. Obserwujemy przeskakiwanie z jednego trapezu na drugi, wyłapywanie jednego z partnerów za ręce, za nogi, a także słynne potrójne salto mortale. Nie brakuje też podwójnego pasażu, który robi chyba największe wrażenie. Numer owacyjnie przyjęty przez publiczność.

Druga część spektaklu:
Tresura lwów, białych lwów oraz białego tygrysa – Martin Lacey Jr. (Wielka Brytania – laureat Złotego Klauna podczas Festiwalu w Monte Carlo) Trudno jest opisać tę tresurę, trzeba to zobaczyć na żywo. Na uwagę zasługuje niesamowity początek numeru z przyciemnianymi światłami. Martin Lacey w tej tresurze idzie na żywioł, są tu znakomite triki, które po raz pierwszy widziałem na żywo, między innymi, przeskakiwanie lwów nad głowami innych, stanie na tylnych łapach, podróżowanie Martina przez krótką chwilę na grzbiecie jednego z lwów. W spektaklu jest też sen o białym lwie – prezentacja ulubieńca Martina Lacey’ego, białego lwa o imieniu King Tonga.

Karawana zwierząt egzotycznych – wielbłądy, zebry i lamy (Jana Mandana), pokaz nosorożca o imieniu Tsavo (Martin Lacey Jr.). Są to bardziej pokazy, niż tresury, ale ładnie się to wszystko prezentuje na arenie.

Żywiołowa żonglerka – Elena Drogaleva & Gentlemen (Rosja). Tu żonglują maczugami cztery osoby – kobieta i trzech mężczyzn. To nie do opisania i wyobrażenia, jak w ciągłym ruchu (przemieszczając się na arenie) oraz w różnych pozycjach (między innymi leżąc lub na wysokich rekwizytach) można prezentować takie niesłychane żonglerskie triki i umiejętności. Elena Drogaleva kostiumem przypomina Marlenę Dietrich (zresztą taki był właśnie zamysł numeru), a trzech młodych chłopaków (jej partnerów) garniturami idealnie komponują się z charakterem pokazu. Elena, która jest założycielką trupy wprowadziła całkiem nowy trend w żonglerce. Dotąd bowiem żonglerzy stali na ramionach swoich partnerów, a nie na specjalnych podestach. Artyści występowali na Festiwalu w Monte Carlo.

Repryzy komiczne prezentowane przez Les Rossyann (Francja).

Tresura uchatek (Petra i Roland Duss). Tresuraw wykonaniu tych artystów jest chyba najlepsza na świecie. Obserwujemy grę piłkami, jednoczesne utrzymywanie piłki na nosie przez wszystkie lwy morskie, balansowanie z piłką na nosie, wchodząc i schodząc po schodach rekwizytu, taniec, klaskanie płetwami, wyginanie grzbietu w celu uzyskania ciekawego kształtu, trzymanie na nosie krótkiego metalowego masztu z piłką znajdującą się na jego szczycie. Będziemy również świadkami wożenia przez krótką chwilę na grzbiecie lwa morskiego małego pieska. Rewelacyjna tresura.

Akrobacje na bungee – Trupa Chy Fu Dey (Chiny). Do ogromnej konstrukcji przymocowane zostają bungee, na których wznoszą się ku górze postacie w ciemnych płaszczach. Po kilku chwilach, postacie zrzucają z siebie płaszcze i w pełnej krasie, przy ciemnych światłach prezentują swoje wysokie umiejętności akrobatyczne. Numer „Chy Fu Dey” prezentują w ciekawych kostiumach, które idealnie komponują się z oświetleniem i ogólnie całą oprawą. Znakomity pokaz.

Koło śmierci – Crazy Wilson. Kosmiczny pokaz akrobatyki na niebotycznym poziomie na sam koniec programu. Crazy Wilson wykonuje salta, skacze przez skakankę oraz prezentuje swoje własne, oryginalne triki. Numer zostaje poprzedzony układem choreograficznym baletu Circus Krone. Na początku numeru rekwizyt jest podświetlany.

Wielki finał – parada kończąca program z udziałem wszystkich artystów oraz tancerzy z baletu Circus Krone

„Celebration”, prezentowane przez Circus Krone, zadowoli wybrednego fana cyrku. W „Krone” nie ma miejsca dla przypadkowych artystów z ulicy. Widowisko jest po prostu rewelacyjne. Trzeba je zobaczyć na żywo. Wszystko jest tu prezentowane pięknie, z klasą, rozmachem i przepychem. Program trwa około trzy godziny.

Inscenizacja (przeniesienie spektaklu na grunt cyrkowy) – Christel Sembach – Krone.
Reżyseria widowiska i choreografia – Gene Reed.
Konferansjer – Nikolai Tovarich - w eleganckim garniturze z muchą, bardzo często w trakcie spektaklu przechadza się po cyrku, czuwając np. nad tym, by dobrze była zabezpieczona klatka dla lwów, aby trampolina dla akrobatów na latających trapezach była dobrze zamocowana i odpowiednio napięta. Pan Tovarich czuwa po prostu nad najdrobniejszym szczegółem spektaklu. Dba, by ekipa techniczna sprawnie zmieniała rekwizyty na arenie.

Oprawa „Celebration” jest na niebotycznym poziomie. Godna podkreślenia jest tu wspaniała muzyka użyta przy układach choreograficznych tancerzy z baletu, a także przy konkretnych pokazach. Oświetlenie jest równie profesjonalne. Circus Krone udowadnia, że oprawa widowiska ma ogromne znaczenie. Spektakl musi stanowić całość, musi być jednością. Jeśli tego nie ma, to nawet nafaszerowanie programu trudnymi i ciekawymi numerami, nie da tak świetnego końcowego efektu.

Piękne kostiumy noszą nie tylko artyści, ale również tancerzy z baletu. Kwintesencją tego wszystkiego są stroje członków tria Les Rossyann.
Tydzień z Circus Krone: wnętrze
Dziś skupimy się na wnętrzu Circus Krone - foyer i namiocie galowym. Zapraszamy do lektury.

Przekraczając magiczne wrota „Krone”, wchodzimy do foyer. Tam obsługa ubrana w czerwone bądź szare uniformy, wpuszcza widzów do środka, uprzednio kontrolując bilety. Wewnątrz widoczny jest przepych i elegancja. Z góry zwisają stylowe żyrandole, w wielu miejscach można znaleźć logo cyrku, które jest podświetlane. Zdecydowanie dodaje to splendoru miejscu w którym się znajdujemy, bo przecież cyrk to kultura wyższa. Są tu też różnego rodzaju stoiska – klasyczny bufet, stoisko, gdzie można zjeść tradycyjne, niemieckie Bratwurst oraz inne punkty. Są także stoliczki, przy których można usiąść. Jest także możliwość spoczęcia na królewskich krzesłach Circus Krone. Są także miejsca przeznaczone dla dzieci – koniki jak z lunaparku, na których można się przejechać. Wszystkie stoiska są pięknie przystrojone – jest wokół nich mnóstwo świecących lampek.

Po tym wszystkim udajemy się do namiotu galowego. Po lewej i prawej stronie gości witają kobiety ubrane w piękne, czerwone sukienki, które proponują zakup folderu programu „Celebration”. Są także panowie w eleganckich uniformach, którzy pomagają widzom dotrzeć do miejsca wskazanego na bilecie.

Między poszczególnymi kategoriami miejsc jest na tyle przestrzeni, że można swobodnie się przemieszczać bez potrącania kogokolwiek. Na uwagę zasługuje piękna arena oraz scena, która w połączeniu ze schodami daje nieziemski efekt. Program naprawdę dobrze widać z każdego punktu na widowni.
Tydzień z Circus Krone: konkurs
Z okazji tygodnia z Circus Krone przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy konkurs. To prawdziwa gratka dla kolekcjonerów cyrkowych pamiątek!

Wygrywają dwie osoby. Każda zgarnie komplet jedenastu ulotek Circus Krone na sezon 2014 oraz książeczkę wyjaśniającą kwestie tresury i przetrzymywania zwierząt w cyrkach. Warto dodać, że ulotki reklamujące widowiska to rozkładane broszury obfitujące w informacje i fotografie.

Aby wygrać, należy znaleźć logo Circus Krone ukryte w jednym z naszych działów. Następnie prawidłową odpowiedź z nazwą działu trzeba wysłać na e-mail portalkmc@op.pl. Spośród wszystkich poprawnych odpowiedzi wylosujemy dwójkę zwycięzców. Konkurs trwa do soboty do 16:00. Podanie wyników nastąpi po godzinie 19:00. Powodzenia!

Zdjęcia ulotek i broszurek znajdziecie w opcji "czytaj więcej".
Nie żyje Antoni Wieczorek
fastNews 3 listopada zmarł Antoni Wieczorek - wybitny artysta cyrku polskiego, treser lwów. Występował na wielu arenach. Kochał zwierzęta i swoją pracę. To był prawdziwy człowiek cyrku. Niech spoczywa w pokoju.
W drodze przeszkodziły mu wielbłądy
Wczoraj pana Tomasza, jadącego do klienta, spotkała w Parzniewie niecodzienna sytuacja. Trzy dwugarbne wielbłądy zatarasowały mu drogę.

Jak się okazało - były to wielbłądy - emeryci. Zwierzaki należą do Cyrku Zalewski i cały rok przebywają na bazie. Spokojnie mogą samemu opuścić teren, gdyż z jednej strony nie ma ogrodzenia. Jak się okazuje - to częsta sytuacja, ale nikomu ona nie przeszkadza. Wielbłądy uczęszczają bowiem ustronnymi miejscami, a lokalni już dawno przyzwyczaili się do takiego widoku.

Jeżeli chcecie zobaczyć wielbłądy Cyrku Zalewski na żywo - zapraszamy pod cyrkowy namiot na sezonowe widowiska.
(Źródło: www.kontakt24.tvn24.pl)
Tydzień z Circus Krone: reklama
Reklama dźwignią handlu. Każdy, kto to wie i stosuje się do tego, ma klientów - także cyrki. Największy europejski cyrk musi być znakomity w każdej dziedzinie - także w promocji. Dzisiaj przybliżymy Wam marketing Circus Krone.

By dotrzeć do cyrkowego miasteczka, widzom pomaga oznakowanie w postaci pomarańczowych strzałek, informujących potencjalnych klientów, którędy należy iść. Reklama cyrku jest bardzo dobra. Plakaty PCV są widoczne z daleka i można je spotkać w wielu dzielnicach Berlina. Jeśli chodzi o ulotki, to najlepiej poprosić o nie w kasie. Są to rozkładane broszurki, w których widnieją zdjęcia cyrku oraz miejsce z nazwą miasta i lokalizacją postoju. Oprócz tego pracownicy w kasach wręczają każdemu klientowi książeczkę, prezentującą zasady treningu zwierząt oraz jak się o nie dba.

Cyrk oferuje także szeroką gamę firmowych gadżetów – są foldery z programem „Celebration”, naklejki z wizerunkiem zwierząt, artystów oraz logiem cyrku, breloczki, flagi z logiem Circus Krone, płyty CD z zapisem tła muzycznego z różnych spektakli, płyta DVD ze spektaklu „Celebration”, czy komplet pocztówek (w formie książeczki). Można także poprosić o darmową, firmową reklamówkę.

Foldery z programem kosztują 7 €, płyty CD 15 €, 10 € bądź 7 €. Naklejki są w cenie 0,50 €, a książeczka z pocztówkami kosztuje 5 €.

Zapraszamy do galerii, gdzie zobaczycie fotografie ukazujące marketing Circus Krone
Tydzień z Circus Krone: zwierzyniec
Circus Krone to nie tylko wspaniała logistyka, gigantyczny namiot i dziesiątki osób czuwających nad komfortem widzów. To także grubo ponad 100 zwierząt. "Krone" posiada mnóstwo gatunków - są konie, kuce, słonie, uchatki, lwy, tygrysy. Zwierzętom zapewniona jest opieka na najwyższym poziomie.

Jeśli spektakle grane są o godzinach 14:00 i 18:00, ZOO jest czynne od 10:00 do 17:30. Natomiast jeśli spektakle grane są o godzinach 15:00 i 19:00, ZOO czynne jest od 10:00 do 18:30. Najlepiej poświęcić dwie godziny (lub więcej), by na spokojnie zwiedzić cały zwierzyniec i zrobić zdjęcia. Przede wszystkim, jest oddzielna kasa, gdzie możemy kupić bilety do ZOO (można tam także kupić pamiątki cyrkowe „Krone”). Bilet do ZOO kontroluje sympatyczny, starszy pan, oczywiście w uniformie. Aby cały czas nie musiał stać przy wejściu do ZOO, może odpocząć w przygotowanej dla niego, małej budce.

Zwiedzanie ZOO rozpoczynamy od lwów, także białych, białego tygrysa i tygrysa (prawdopodobnie bengalskiego) Martina Lacey’ego. Każdy ogród zoologiczny mógłby pozazdrościć takiej ilości drapieżnych kotów w jednym miejscu. Koty Martina mają przestronne wybiegi, a także zabawki, które w pełni wykorzystują. Martin Lacey Jr. prywatnie jest bardzo sympatycznym człowiekiem. Nie stroni od kontaktów z innymi ludźmi. Bardzo często z nimi rozmawia, gdyż najwięcej pytań kierowanych jest w jego stronę. Ludzie zazwyczaj pytają, jak on to robi, że nie boi się tych zwierząt.Nie ma tu miejsca na strach, lwów nie można się bać. Jak powiedział Martin – „gdy lew wyczuje, że się boisz, nie masz z nim żadnych szans”. Obserwując, jak Lacey przechadzał się po wybiegach swoich pupili, widać było, że cieszy się wśród nich niezwykłym autorytetem. Chodził po wybiegach tak, jakby tam znajdowały się same łagodne, domowe zwierzęta. Swoje koty traktuje jak kolegów, przyjaciół lub swoje dzieci.

Warto dodać, że przy wybiegach zamontowane są monitory, na których wyświetlane są filmy, edukujące gości w dziedzinie treningu zwierząt i przygotowywanych do występów na arenie cyrkowej.

Po lwach przychodzi kolej na lwy morskie. Trzeba również przyznać, że oznakowanie (są wyraźne strzałki z napisami), gdzie znajdują się dane zwierzęta, jest bardzo dobre. Wracając do lwów morskich - mają one swój basen, w którym się pluskają, bawią, a czasami wystawiają głowy, by pozować do zdjęć.

Słonie natomiast mają przestronny namiot. Do środka wejść nie można. Na zewnątrz, wybiegu dla słoni pilnuje pracownik „Krone”.

Konie mają także swój namiot, a ich boksy są przestronne. Warte podkreślenia jest to, że większość z nich ma grzywy oraz ogony plecione w warkocz. Wygląda to pięknie. Widać na tym przykładzie, że zwierzęta tam nie są traktowane jak przedmioty, a z szacunkiem - jak członkowie rodziny.

Na koniec możemy zwiedzić wybieg przeznaczony dla wielbłądów, lam i zebr.

W zwierzyńcu Circus Krone mieszkają również zwierzęta, które nie występują na arenie. Są to kozy, dzik, kucyki.

Pracownicy opiekujący się zwierzętami w „Krone”, naprawdę o nie dbają, myją je, czyszczą, sprzątają wybiegi, boksy. Jest to godne naśladowania. Bilet do cyrkowego ZOO kosztuje 4 €.

W galerii zobaczycie mnóstwo zdjęć zwierzaków "Krone". W zakładce "czytaj więcej" - wybrane fotografie.
Strona 120 z 128 << < 117 118 119 120 121 122 123 > >>
Video
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Nowe fotografie

CYRK ZALEWSKI - 2017

MUZEUM CYRKOWE
SARASOTA 2017


Choose your language

Serwis

KMC - Klub Miłośników Cyrku to nowoczesny serwis informacyjny poświęcony zawsze prawdziwej i pięknej sztuce cyrkowej. Portal powstał w 2008 roku.

Przez ponad dziewięć lat zanotowaliśmy kilka milionów odwiedzin. Jesteśmy najchętniej czytaną stroną o tej tematyce w Polsce. Każdego dnia serwis odwiedzają nie tylko fani, ale również artyści, pracownicy, dyrektorzy cyrków i osoby związanie z tym światem.

Portal KMC stał się mocną, rozpoznawalną i cenioną marką o czym świadczą opinie nie tylko fanów, ale najważniejszych postaci polskiego cyrku. Dbamy o pełen profesjonalizm i jak najwyższą jakość naszej oferty.

Wierzymy, że cyrk to najbardziej magiczne i niezwykłe widowisko na kuli ziemskiej! Więc przyłącz się do nas i poznaj ten niecodzienny świat.


Ogłoszenia


Aby bezpłatnie zamieścić tutaj swoje ogłoszenie, skontaktuj się z nami, pisząc e-mail na adres: portalkmc@op.pl.
Cyrk ze zwierzętami
Zobacz też
Na Forum
Najnowsze Tematy
Sezon 2017
PLAKATY CYRKOWE
Cyrki polskie dawniej
Echa konferencji Fun...
Klasyfikacja cyrków:...
Najciekawsze Tematy
Sprzedaż, kupno l... [24]
Cyrk Arena [24]
Klasyfikacja cyrk... [19]
Cyrk Gwiazda [13]
PLAKATY CYRKOWE [12]
Online
Gości Online: 4
Użytkownicy Online: siminika, cyrkowiec1, Piotr75

Zarejestrowanych użytkowników: 678
Najnowszy Użytkownik: Justinpaife
right border
unten links unten rechts


5578532 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie